Kategoria

Elektryczne ogrzewanie podłogowe mata do łazienki kryty ogrzewanie 230V

Nowy

zł59.70

zł85.26

-29 %

W magazynie

Tagi: ciepła podłoga, kobiercowy pałac, zestaw do kąpieli, system ciepłych podłóg floor system, elektryczne ogrzewanie podłogowe, podgrzewane podłogi uk electric, elektryczna tarka caso, nagrzewnica dywanu, cieplna poduszka, serwo ogowe.

Wprowadzenie Nowoczesnego Luksusu Podłogowego I Ogrzewania Podłogowego W Każdą Rodzinę I Dom

Elektryczne maty do ogrzewania podłogowego Anlt-jest to bardzo wysokiej jakości produkt z gwarancją na 15 lat.Dysk niebieski PVC - kabel ma średnicę zaledwie 3,8 mm i mocowany do doskonałej siatce samoprzylepnej.Kabel jest w pełni dodatkowy 360° powłokę uziemienia dla maksymalnego bezpieczeństwa, zwłaszcza w wilgotnych pomieszczeniach.Jego okrągły profil, solidna konstrukcja, niska wysokość zapewniają szybką, prostą i bezpieczną instalację, doskonale nadają się do naprawy istniejących posadzek.Wszystkie elektryczne maty Anlt mogą pracować z płytek i wiele innych wykładzin.

Pełna pomoc techniczna jest dostępna za darmo od początku projektu do końca, a my pomożemy ci w przypadku jakichkolwiek pytań, aby twój umysł był spokojny.Odśwież swoją łazienkę i cieszyć się ciepłą płytki pod nogami w te zimne, zimne rano z pomocą maty z ogrzewaniem podłogowym Anlt!

Mata do ogrzewania podłogowego Anlt o szerokości 0,5 m (na przykład mata o powierzchni 10 metrów kwadratowych. m = 0,5 m x 20 m liniowej długości) może być раскатан i cięty na kształt, aby pasowały do każdego pomieszczenia. Największy rozmiar maty-12 m2. W razie potrzeby 13м2 lub wyższej, możesz zamówić jeszcze 2 maty, aby zaspokoić twój rozmiar.przykład - 16m2 wymaga = 2x 8m2 W komplecie z maty: 1. 4 mm slim 100 W/m wyjściowy maty grzewczej 2. rury rura 2,5 metra 3. instrukcja instalacji W komplecie z termostatem: 1. przewód sondy podłogi 2,5 metra 2. instrukcja instalacji Nasze maty grzewczej idealny do łazienek, kuchni, salonów,jadalni i innych pomieszczeń.Maty nadają się do mozaiki, porcelanowych, ceramicznych i kamionki, płytek kamiennych, a także dywanów i podłóg winylowych, jeśli mata pokryta elastycznym самовыравнивающимся składem.

Instrukcje Instalacji

Proszę, nie tnie, nie wolno dopuścić do uszkodzenia i nie укорачивайте kabel grzejny!!!!!!Tylko pokroić i obróć стекловолоконную siatkę.Proszę, nie пересекайте przewód czujnika nad kablem grzewczym lub zimnym przewodem wlotowym!!!!!!Proszę, nie każ przewody grzejne przecinać lub dotykać!!!!!!Wszystkie połączenia elektryczne powinny być wykonywane w pełni wykwalifikowanym i certyfikowanym elektryka!!!

Ilość przewodów
Typ Przewodnika
Materiał przewodnika
Typ
Dowód CE
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Aplikacja
Materiał izolacyjny
Materiał PVC+Фторполимер+miedź
Długość przewodu zasilającego
marka АНЛТ
Numer Modelu ALTFV2R-100-100/12
Napięcie 230v
Typ Części Ogrzewania Podłogowego Kable Do Ogrzewania Podłogowego
Siła
Napięcie znamionowe

Napisz opinię

Elektryczne ogrzewanie podłogowe mata do łazienki kryty ogrzewanie 230V

Elektryczne ogrzewanie podłogowe mata do łazienki kryty ogrzewanie 230V

Wprowadzenie Nowoczesnego Luksusu Podłogowego I Ogrzewania Podłogowego W Każdą Rodzinę I Dom Elektryczne maty do ogrzewania podłogowego Anlt-jest to bardzo wysokiej jakości produkt z gwarancją na 15 lat.Dysk niebieski PVC - kabel ma średnicę zaledwie 3,8 mm i mocowany do doskonałej siatce samoprzylepnej.Kabel jest w pełni dodatkowy

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !