Kategoria

Do nawigacji GPS, telefonu, samochodu HUD uchwytu projektora łącznika Head Up Organic Glass Display

Nowy

zł45.04

zł54.27

-17 %

W magazynie

Tagi: gp tracker, Makijaż, uchwyt wyświetlacza head up, projektor oryginalnego smartfona, wyświetlacz hud gps uniwersalny, samochodowy wyświetlacz hud, skórka, deska rozdzielcza lcd, Tomi samochodowy wyświetlacz, valeo gps hud.

Opis:

Ten uniwersalny uchwyt na smartfona korzysta z hartowanego szkła organicznego aby uniknąć zarysowań i wyświetlania informacji nawigacyjnej na pasek na podstawie twierdzenia optycznego odbicia.Po umieszczeniu na konsoli środkowej kierowcom nie trzeba kłaniać, aby widzieć, bo to nie będzie blokować wzrok.W ten sposób kierowcy mogą poświęcić więcej uwagi do panujących warunków drogowych w pobliżu.

Tymczasem konstrukcja unika kierowców oglä za odległymi warunków drogowych, co sprawia, że informacje nawigacyjne bardziej wyrenderowanej i tym samym zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Cechy:

Zapoznać się hartowanego szkła organicznego, aby zapobiec zadrapania i konstruować informacje nawigacyjne.

Kąt regulowany, można skonfigurować tablicę z szkła organicznego na odpowiedni kąt zgodnie z indywidualnym kątem widzenia (zwykle kąt widzenia wynosi 45 stopni).

Można przykleić elastyczny antypoślizgowy dywanik na właściwym miejscu, należy użyć antypoślizgowa mata do mocowania uchwytu.

Duży ekran wyświetlacza, może utrzymać maksymalny rozmiar 6" Smartfon, poszerzyć swoje horyzonty.

Po umieszczeniu na konsoli środkowej kierowcom nie trzeba kłaniać, aby widzieć, bo to nie zablokuje wzrok.W ten sposób kierowcy mogą poświęcić więcej uwagi do panujących warunków drogowych w pobliżu.

W tym samym czasie, konstrukcja unika kierowców oglä za odległymi warunków drogowych, co sprawia, że informacje nawigacyjne bardziej wyrenderowanej i tym samym zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Dane techniczne:

Materiał: plastik ABS + szkła organicznego

Kolor: Czarny

Model: H6

Wsparcie Maksymalny Rozmiar Smartfona: 6"

Wymiary produktu: 15 x 9,5 x 8,1 cm / 5,9" x 3,74" x 3,19"

Opakowanie waga: 257 g

Instrukcje:

Wybierz odpowiednie miejsce na desce rozdzielczej samochodu i przykleić czarny antypoślizgowy dywanik na odpowiednim miejscu, a następnie umieść uchwyt na antypoślizgowy dywanik.

Oderwać folię ochronną i zabezpieczającą papierową mapę z dwóch stron deski ze szkła organicznego.

Klej przezroczysty odblaskowej folii na wewnętrznej stronie deski ze szkła organicznego.

Zdejmij folię ochronną na powierzchni, połóż telefon na powierzchni uchwytu i ustaw kartę ze szkła organicznego pod odpowiednim kątem, zgodnie z indywidualnym kątem widzenia (zwykle kąt widzenia wynosi 45 stopni).

Uruchomienie samochodu po otwarciu mobilnej aplikacji nawigacyjnej i instalacji właściwej trasy (obecnie większość systemów nawigacyjnych zawierają tryb odbicia).

Pakiet zawiera:

1 x HUD-Head Up Display Holder (telefon lub Head Up Display nie są wliczone).

1 x folia odblaskowa

1 x nakładka antypoślizgowa

1 x ściereczka

1 x podręcznik użytkownika

'

marka JINHF
Imię Mapie 15 x 9,5 x 8,1 cm
Moc znamionowa /
Częstotliwość Wyjściowa /
Kabel lub bezprzewodowo no

Napisz opinię

Do nawigacji GPS, telefonu, samochodu HUD uchwytu projektora łącznika Head Up Organic Glass Display

Do nawigacji GPS, telefonu, samochodu HUD uchwytu projektora łącznika Head Up Organic Glass Display

Opis: Ten uniwersalny uchwyt na smartfona korzysta z hartowanego szkła organicznego aby uniknąć zarysowań i wyświetlania informacji nawigacyjnej na pasek na podstawie twierdzenia optycznego odbicia.Po umieszczeniu na konsoli środkowej kierowcom nie trzeba kłaniać, aby widzieć, bo to nie będzie blokować wzrok.W ten sposób kierowcy

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !