Kategoria

Narzędzia i ściereczka do czyszczenia wyrobów z pereł i biżuterią "Aladdin premium zestaw dobrych rzeczy

Nowy

zł25.25

zł27.15

-6 %

W magazynie

Tagi: Jasmine księżniczka, Aladyn Jaśmin, lampa Aladyna, Aladyn, Aladeen, impreza Aladyna, zabawka Aladyn, strój Aladyna, Aladyn lampa zabawka, lampa Аладина.

Środek do czyszczenia wyrobów z organicznymi wstawkami i biżuterią (200 ml) + ściereczka do polerowania wyrobów z pereł i biżuterią "Aladdin premium" (14х7 cm)

Sztuka: 2575-2752

Rozwiązanie: pojemność: 200 ml

Ściereczka z mikrofibry rozmiar: 14*7 cm

Produkcja: Rosja

Profesjonalne narzędzie do pielęgnacji biżuterią w warunkach domowych.pozwala szybko i łatwo usunąć wszelkie zanieczyszczenia, środki pieniężne, utlenianie jak z metalami i kamieniami i zwrot produktów pierwotny blask i wspaniały wygląd.

Sposób użycia: zanurzyć produkt w skład do czyszczenia kosz na 20-30 sekund.Aby usunąć długotrwałą brud lub wyczyścić trudno dostępne miejsca, użyj specjalnej szczotki.Myj produkt ciepłą wodą i wytrzeć miękką szmatką.Dla uzyskania najlepszych rezultatów wypolerować produkt do połysku ściereczką Alladin.

Nie ma terminu ważności.

marka Sklep Dobre Rzeczy
Forma Towaru Płyn
Darmowa wysyłka Modne Ozdoby
Specyfikacja/Sztuka 200 ml
Pochodzenie PL(pochodzenie)

Napisz opinię

Narzędzia i ściereczka do czyszczenia wyrobów z pereł i biżuterią

Narzędzia i ściereczka do czyszczenia wyrobów z pereł i biżuterią "Aladdin premium zestaw dobrych rzeczy

Środek do czyszczenia wyrobów z organicznymi wstawkami i biżuterią (200 ml) + ściereczka do polerowania wyrobów z pereł i biżuterią Aladdin premium (14х7 cm) Sztuka: 2575-2752 Rozwiązanie: pojemność: 200 ml Ściereczka z mikrofibry rozmiar: 14*7 cm Produkcja: Rosja Profesjonalne narzędzie do pielęgnacji

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !