Kategoria

Taktyczny wprost polowanie airsoft netto wysokiej jakości plastikowa ochronna maska hokejowa

Nowy

zł145.46

W magazynie

Tagi: страйкбольный pistolet elektryczny, metalową, hokejowa maska, pistolet pneumatyczny, pistolet pneumatyczny, hełm hokej, M4 airsoft, страйкбольное broń, tenis hokej, myśliwski pudełko z tworzywa sztucznego, страйкбольная maska do twarzy.

100% nowy, wykonany z polimeru o wysokiej gęstości.Pełna ochrona twarzy.Netto okulary dla ochrony oczu.Taktyczna страйкбольная maska z tej samej konstrukcji, jak i sił specjalnych.Wytrzymała i odporna na wysokie wpływy.Jeden rozmiar dla wszystkich.Taktyczny stylowy wygląd.Doskonale nadaje się do prowadzenia gier wojennych na świeżym powietrzu.Szczegóły: waga :410g rozmiar : 28cm (H) x 21cm (W) transport: -po zapłatę, towar zostanie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego. -Jak tylko towar zostanie wysłany, możesz poprosić nas zaoferować państwu numer śledzenia. -Możemy zauważyć paczkę jako prezent i najniższą cenę.Jeśli jakieś opłaty celne miały miejsce muszą być opłacone przez kupującego, nie ponosimy odpowiedzialności za te opłaty.Zasady zwrotu: -Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, napisz do nas w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki. -Będziemy szczęśliwi, aby wymienić lub wydać pieniądze z powrotem (jeśli jest to nasz błąd, dziękuję).

Waga 380 g
marka HOTEL JACK OUTDOOR BOUTIQUE

Napisz opinię

Taktyczny wprost polowanie airsoft netto wysokiej jakości plastikowa ochronna maska hokejowa

Taktyczny wprost polowanie airsoft netto wysokiej jakości plastikowa ochronna maska hokejowa

100% nowy, wykonany z polimeru o wysokiej gęstości.Pełna ochrona twarzy.Netto okulary dla ochrony oczu.Taktyczna страйкбольная maska z tej samej konstrukcji, jak i sił specjalnych.Wytrzymała i odporna na wysokie wpływy.Jeden rozmiar dla wszystkich.Taktyczny stylowy wygląd.Doskonale nadaje się do prowadzenia gier wojennych na świeżym

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !