Kategoria

GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless Gans 356X Magnetic Puzzle Cube Gan356 X 3x3x3 M ( wersja IPG V5 )

Nowy

zł232.70

W magazynie

Tagi: gan 11, hb140wx1 301, GaN, nagi Magnes, gan 356 xs czarny, kostka Rubika, Kostka 3х3х3, 3x3x6, cube Gun m, gan 356 xs.

GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless Gans 356X Magnetic Puzzle Cube Gan356 X 3x3x3 M ( wersja IPG V5 ) To stickerless gans 356X edition jest w pełni symetryczna konstrukcja z blokadą klipów, pełna jasny kolor, waga 2,8 uncji, system IPG v5, podwójne sterowanie i łatwe ustawienie.Zmodernizowany GES v3 zawiera IPG v5 i натяжную nakrętkę GAN.GES v3 bardziej konfiguracji i dostosowujemy tak, że można rozszerzyć możliwości cięcia kątów.

Nowo wynaleziona system magnetyczny w Gans 356 X pozwala na zmianę siły magnetyczne w kostkach, pozwoli stworzyć swoje idealne ustawienia Magnesu w ciągu kilku sekund.Pochodzi z фетровой torbą GAN, GMS, sześcienne pudełko, zestaw nakrętek GES, kierownictwem GES, naukową i VIP-kartą GAN.Struktura systemu pozycjonowania magnesów – dla bardziej precyzyjnego pozycjonowania części magnesy są wstawiane w każdy szczegół спидкуба, siła magnetyczna prowadzi szczegóły w prawidłowej pozycji i powoduje łagodne kolei, polując na swoim ulubionym poczuciem ręce.Bezszwowe wewnętrzne powierzchnie zapewniają bardziej płynne obracanie.Wraz z honeycomb v2, który rozprowadza smar wszędzie i tolerancyjny.Najlepsza krzywa okrągłego kąta i anty-pop i anty-twist wydajność dobre, jak wcześniej.

Coogam GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless

Najwyższa wydajność

Najlepsza krzywa okrągłego kąta prowadzi do niesamowitej wydajności cięcia kątów.Klasyczne krawędzie i narożniki nóżki, jak i przed, zapewniają najwyższą anty-попсовую i anty-твистовую wydajność.

Zmiana ręcznie w kilka sekund

Załóż nową magnetyczną kapsułki pionowo na starą, oryginalną kapsuła zostanie wypchnięty, a nowa szybko zastąpiony.Możesz zmienić magnesy ręcznie i w ciągu kilku sekund.

Gładkie Wewnętrzne Powierzchnie Statku

Wewnętrzne powierzchnie są również wykonane bez szwu, stając się bardziej gładkie.Wraz z honeycomb v2, który rozprowadza smar wszędzie i tolerancyjny.Jeszcze długo po smaru był gładki.

Technologia Pozycjonowania Magnesów

Kiedy спидкубер decyduje спидкуб, kostka obraca się z dużą prędkością.Wysoka prędkość zmniejsza szanse na to, że postacie znajdą się w odpowiednim położeniu.Wymyślona System Magnetyczny

GAN 356 X, Reinvented Magnetic System - nowy magnetyczny flagowy produkt GAN 2018—GAN356X, z rewolucyjnym systemem magnetycznym GAN.Z jego pomocą można przełączyć się na idealne ustawienie Magnesu za kilka sekund i polować za najlepszymi doświadczeniami.

System GES V3 - system elastyczności GAN/GES, zmodernizowana w GES V3, zawiera IPG v5 i nakrętkę napinacza GAN/GTN.GES v3 bardziej настраиваема i адаптируема, więc można poszerzyć zdolność do narożnego cięcia.

Magnes czy nie zmieniaj, jeśli chcesz – GAN 356X składa się z 36 magnetycznych kapsułki, 12 w jednym zestawie, 3 zestawy razem, zmieniaj, jeśli chcesz.Kostka Gan X składa się z innego zestawu kapsułki bez magnesów, można dostać 3 ręcznych odczucia z magnesem, 1 bez magnesu.

Technologia pozycjonowania magnesów - w celu ich dokładnego pozycjonowania magnesy są wstawiane w każdą część speedcube, siła magnetyczna prowadzi kawałki Kostkę w prawidłowej pozycji i powoduje łagodne kolei dla speedcubers.

Specyfikacja:

Wersja:356 X

Kolor: pełny kolor jasny

Rozmiar:56*56*56 mm

Waga: około 2,8 uncji

P dokładnie zebrany z każdego Kuba

Ulepszona wersja IPG V5 - produkujemy rdzenie poprzez wtrysku wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa ABS i wykorzystujemy stal wolframowa jest wykonana do produkcji kluczowej laski.W wyniku badań laboratoryjnych okazało się, że IPG V5 bardziej trwałe, niż IPG V4. Wysoka pion, wysoka dokładność, nadając Kubę odporność.Widzialne i podlegających wymierne tuning-design, czyni DIY dużo łatwiejsze dla początkujących speed cube, można po prostu ustawić nakrętkę na końcu osi.

Pakiet Zawiera:

1* filcowane torba GAN

1* magnetyczne kapsułki

1* przezroczysta skrzynia sześcienna

1* zestaw nakrętek GES

1* podręcznik użytkownika GES/GMS

1* Rozwiąż przykładową ulotkę

1* nowo opracowana mapa GAN356 X.

Materiał Plastik
Przedział Wiekowy 8-11 lat
numer zamówienia 3x3x3
Typ Kostka Logiczna
Numer Modelu GAN 356 X Speed Cube

Napisz opinię

GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless Gans 356X Magnetic Puzzle Cube Gan356 X 3x3x3 M ( wersja IPG V5 )

GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless Gans 356X Magnetic Puzzle Cube Gan356 X 3x3x3 M ( wersja IPG V5 )

GAN 356 X Speed Cube 3x3 Stickerless Gans 356X Magnetic Puzzle Cube Gan356 X 3x3x3 M ( wersja IPG V5 ) To stickerless gans 356X edition jest w pełni symetryczna konstrukcja z blokadą klipów, pełna jasny kolor, waga 2,8 uncji, system IPG v5, podwójne sterowanie i łatwe ustawienie.Zmodernizowany GES v3 zawiera IPG v5 i натяжную nakrętkę

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !