Kategoria

Darmowa wysyłka OTDR Dead Zone Eliminator,Fiber Rings 500M Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm SC/APC-SC/UPC

Nowy

zł271.53

W magazynie

Tagi: pierścień kwiat nastroju, Cleaver światłowodowe, światłowodowy zestaw narzędzi, sm zabawka, uruchomienie x431, jak отдр, złącze apc, ustalający włókno, męskie optyka, otdr jdsu.

Po Волоконное Pierścień

Złącza SC/FC/LC wybiera się tak samo, jak i tryb polerowania UPC i APC.Jest przeznaczony do pomocy w testowaniu kabla światłowodowego przy użyciu OTDR.Pierścień z włókna startu OTDR używać z optycznie Рефлектометрами w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zmniejszyć skutki pulsu startu OTDR na niepewność pomiaru

Cechy I Zastosowanie

- Tłumik Impulsów, Wyrzutnia Skrzynia, Linia Opóźnienia, Instalacja/Testy, Szkolenia, Kalibracja

- Integralna zatrzask do pozytywnego uszczelki i łatwego otwierania z funkcją blokady.

- Неметаллическая konstrukcja nie będzie mieć wgnieceń, korozji lub elektryczności

- Dowód wody i kurzu pozwolić bloku zostać przyjętym w prawie wszelkie environmen

- Automatyczny przedmuchiwania zawór do zmiany wysokości i temperatury

Mechaniczne I Środowiskowe

Opakowanie

Solidna, sztywna obudowa tranzytowego obudowy

Temperatura Przechowywania

Od -40℃ do +85℃

Temperatura Pracy

Od -40℃ do +85℃

Wilgotność

Od 0 do 95%, bez kondensacji

Właściwości Włókien I Złącza

Rodzaje Włókien

G652D

Długość włókna (m) 500 m/1000m

Typowa Utrata

Typ Złącza

SC

Polski

UPC/APC

Nawrotnych Straty*

UPC>=50 db, APC>>=60 db, PC>>>=35 db

Powtarzalność (db)

Prawem obrót (db)

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu pierścień z włókna
Rozmiar Standard
Typ Włókna Tryb Single
marka Олои
Typ Złącza Hybrydowy

Napisz opinię

Darmowa wysyłka OTDR Dead Zone Eliminator,Fiber Rings 500M Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm SC/APC-SC/UPC

Darmowa wysyłka OTDR Dead Zone Eliminator,Fiber Rings 500M Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm SC/APC-SC/UPC

Po Волоконное Pierścień Złącza SC/FC/LC wybiera się tak samo, jak i tryb polerowania UPC i APC.Jest przeznaczony do pomocy w testowaniu kabla światłowodowego przy użyciu OTDR.Pierścień z włókna startu OTDR używać z optycznie Рефлектометрами w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zmniejszyć skutki pulsu startu

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !