Kategoria

12V zapłon газораспределение pistolet maszyna газораспределение do samochodu motocykl auto narzędzia diagnostyczne światło stroboskop detektor naprawy samochodu narzędzie

Nowy

zł87.82

zł109.78

-20 %

W magazynie

Tagi: wskaźniki zadań, narzędzia ręczne, samochód jest ładny, mglisty stroboskop, krzemień, zabawka-pistolet, urządzenie do diagnostyki samochodów, samochodowy led, kuchnia latarka, mini-stroboskopowe lampy.

Cechy:

Konstrukcja ponownego pomiaru czasu pozwala swoim zestawem zapłonu, skoro uzyskać najlepszą wydajność.

Nadaje się do pojazdów rolniczych i silników okrętowych, łatwo działa na systemach zapłonu 12V.

Odporny na wstrząsy i wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego ABS.

Skupiający się obiektyw zapewnia światło dla wysokiej widoczności znacznika czasu.

Wymienny uchwyt zaciskowy czujnik indukcyjny, łatwo i bezpiecznie podłączony.

Ergonomiczny uchwyt pozwala ci czuć się bardziej komfortowo.

Piękny, wysokiej jakości materiał, praktyczny i łatwy w użyciu.

Zaciski można wymienić.

● Nadaje się do silnika benzynowego 12 W

● Wysokiej wytrzymałości, odporny na wstrząsy powłoka ABS

● Uchwyt można zmienić dla łatwej obsługi

Uchwyt ergonomicznie zaprojektowana z wygodnymi klawiszami depresja, doskonałym uczuciem dotyku i prostotą obsługi.A wysoka jakość wykonania sprawia, że go nosić z trudem.

Kiedy sprawdzać czasomierz?

moment zapłonu świece zapłonowe zależy otwieraniem punktów wyłącznika zapłonu rozdzielacza i będzie się zmieniać w każdej chwili, gdy zmienia się odstęp punktu lub kąt opóźnienia.Ponadto,normalnego zużycia w bloku tarcia punktu przerywacza zmieni opóźnienie wpłynie na czasomierz.

Podczas gdy samochody,wyposażone w nowych"бесщеточными elektroniczne układy zapłonowe", zwykle nie zmieniają czas, tak jak nie ma punktów przerwania, wskaźnik czasu wciąż może być używany do śledzenia zmian czasowych spowodowanych chorobami układu zapłonowego, a także do resetowania czasu przy wymianie komponentów.Ustawianie czasu zgodnie ze specyfikacją:

1.poluzuj rozdzielacz przytrzymując śrubę mocującą, położony w oparciu o rozdzielacza wystarczy, aby rozdzielacz można było obrócić tam i z powrotem.Nie należy odkręcać i nie zdejmuj śrubę, ale nie zostawiaj go na tyle mocno, aby rozdzielacz nie odwrócił się sam w sobie..

2.Uruchom i uruchom silnik.

3.skieruj światło lampy błyskowej synchronizacja na etykiety synchronizacji i powoli obrócić rozdzielacz w prawo i w lewo, aż znacznik synchronizacji nie linie z wskaźnikiem.Zatrzymać silnik.

4.dokręcić śrubę mocowania rozdzielacza, uważając, aby nie zmieniać położenia rozdzielacza.

5.uruchomić silnik i sprawdzić czas.

Uwaga!

Źródło zasilania 12V czerwony dodatni, czarny ujemny i mocy zaciski nie powinny być odwrócone.Indukcyjny zacisk linii napięcia jest zaciśnięta na linii wysokiego napięcia cylindra.Strzałka na indukcyjnym zaczepie wskazuje kierunek świece zapłonowe do normalnego użytkowania.

Charakterystyka 5 Armaty Czasu Zapłonu Do Auta Samochód Motocykl
Zapłon ROZRZĄDU Cecha 1 Zapalanie Światła Mechanizmu Rozrządu Silnika
Mechanizm Zapłonu 6 Do Badania Na Zapłon
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Zapłon ROZRZĄDU Cecha 3 Skaner OBD2 OBDII
Zapłon ROZRZĄDU Cecha 2 Automatyczne Narzędzia Diagnostyczne
Charakterystyka 4 Armaty Czasu Zapłonu Narzędzia Do Naprawy Pojazdów

Napisz opinię

12V zapłon газораспределение pistolet maszyna газораспределение do samochodu motocykl auto narzędzia diagnostyczne światło stroboskop detektor naprawy samochodu narzędzie

12V zapłon газораспределение pistolet maszyna газораспределение do samochodu motocykl auto narzędzia diagnostyczne światło stroboskop detektor naprawy samochodu narzędzie

Cechy: Konstrukcja ponownego pomiaru czasu pozwala swoim zestawem zapłonu, skoro uzyskać najlepszą wydajność. Nadaje się do pojazdów rolniczych i silników okrętowych, łatwo działa na systemach zapłonu 12V. Odporny na wstrząsy i wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego ABS. Skupiający się obiektyw

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !