Kategoria

1501A50 AP1501-50 step-down przetwornik dc / dc, wbudowany 5-regulator zacisków

Nowy

zł16.68

W magazynie

Tagi: lte pcie, Głowica dc, ap1501, przegub dmuchawa, FDD, obudowa zewnętrzna, Odśrodkowy wentylator 12 v dc, ukryj router, xl4015, dc Krok w dół.

O wysyłce:

W normalnych okolicznościach dniem 16:30 sfotografowanych przed towarem my szybko organizujemy dzień wydania, w przypadku braku na magazynie lub innych szczególnych okoliczności, będziemy po raz pierwszy się z tobą skontaktować. 16:30 po złożeniu zamówienia w zależności od pory dnia.

Express-czas odbioru wynosi zwykle około 18:00 , (cały dzień dostawy tylko Express-grupa pisze, małe miejsce w żaden sposób. )dla SF szczególnie pilną rzeczą, możemy wydać tylko około 6:00 , na przykład, nie możemy czekać, proszę, nie znajdziesz innego w domu, a my nie pobieramy pilne! ! !

Uwaga: wszystkie Express-zazwyczaj skanuje wejściowe opóźnienia spowodowane miejscem i odległością zazwyczaj w ten sam dzień zostanie wyświetlony wpis 5-6 punktów 9-10 punktów, proszę, nie zrozum mnie źle 9-10 godzin włosów sztuk.

◆ Obsługa układów elektronicznych: mały sklep sprzedał kilka elementów elektronicznych nie ponosi odpowiedzialności za utrzymanie lub wyniki debugowania nabywców.Klienci nie muszą naprawiać urządzeń elektrycznych lub jeśli twój DIY sukces jako standard jakości, który, proszę zwrócić uwagę, że klienci, kupujący ponosi wszystkie przesyłki tam i z powrotem podczas generowania zwrotu. (Do przesyłki zwrotnej kupujący nie zgadza się z tym, że inni znajomi mogą znaleźć nowej zakup domu, mamy również bardzo niechętnie rezygnujemy ......)

Po ◆ ekspresowe wysyłki, prosimy o rozpakowanie inspekcji ponownie podpisać.Bo w niektórych obszarach ekspresowy odbiór nie może rozpakować, ale i pierwszej zapisać, ale kiedy kurier powierzchniowo rozpakowuje pokwitowanie, jak tylko brak uszkodzeń, proszę, natychmiast odrzucone i niech kurier przy podpisaniu opisu, według szybkich zamówień, raz dzwoni do nadawcy, aby skontaktować się z właścicielem, z właścicielem mieć do czynienia, jak tylko znak, tak jak przedmioty bez strat brakuje, po tym, jak odpowiedzialność także wspiera klientów (w przypadku, podpisanej w imieniu przyjaciół, przyjaciele mogą być zamawiane).

Proszę, dla twojej witryny, aby kupić ubezpieczenie, proszę, kup 0,5 juana ubezpieczenia frachtu!Przy zakupie towaru, prosimy o zakup ubezpieczenia przesyłki zwrotnej.

Tak jak reverse Fracht generowane wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi niedźwiedzia!

To ubezpieczenie przesyłki zwrotnej wynosi zaledwie 0,5 juana -0,8 juana !Tak, że kupujący przyjaciół aktywnie kupują!

Teoria 0
Chroń Funkcję 0
Korzystanie z Użyteczność
Źródło Zasilania AC
Numer Modelu 0
Napięcie 0

Napisz opinię

1501A50 AP1501-50 step-down przetwornik dc / dc, wbudowany 5-regulator zacisków

1501A50 AP1501-50 step-down przetwornik dc / dc, wbudowany 5-regulator zacisków

O wysyłce: W normalnych okolicznościach dniem 16:30 sfotografowanych przed towarem my szybko organizujemy dzień wydania, w przypadku braku na magazynie lub innych szczególnych okoliczności, będziemy po raz pierwszy się z tobą skontaktować. 16:30 po złożeniu zamówienia w zależności od pory dnia. Express-czas odbioru wynosi

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !