Kategoria

Ogromna Ozdóbka Taśmy Ze Stali Nierdzewnej Rowerzysta Portfel Łańcuch Spodnie Spodnie Łańcuch

Nowy

zł232.74

W magazynie

Tagi: Tavor jest nikim, uniwersalna zwrotnica, zwrotnica Mosina, satyna jest nikim, kierowniczy jest nikim, Lego zwrotnica, ryż smażyć, strzelają kierownicze, ekstremalne kierownicze, Saiga jest nikim.

RM15425529666871540 opis

Łańcuch

Метериал:stal nierdzewna

kolor:srebrny

wysokość: 70 cm

WYSYŁKA

Wszystkie towary są bezpłatną wysyłką

wysyłka do nas na epacket 7-14 dni

wysyłka do innego kraju mail Chin 14-21 dni

Płatność

* Karty kredytowe , przelewy bankowe w trybie rzeczywistym , w trybie offline-płatności ( przelew bankowy, Western Union ).Możesz wybrać najbardziej dogodny dla ciebie sposób.

* Preferujemy płatności przez ESCROW, i jest to najbardziej bezpieczny sposób.

* Aby chronić swoje interesy, twoja wpłata zostanie czasowo utrzymywane Spacerprzyszlosci.pl, i nie będzie wydany, dopóki nie otrzymasz swoje zamówienie i nie będzie статистизированы z nim.

(P. S.: Aby chronić zarówno nabywców, jak i sprzedawców, Spacerprzyszlosci.pl trzeba 8-24 godziny, aby sprawdzić, czy płatność.)

Zasady zwrotu

chcemy, aby Państwo byli zadowoleni z ich zakupu, jednak zdajemy sobie sprawę, że czasami możesz być nie zadowolony z dokonanego zakupu, ponieważ towar może nie podejść lub po prostu zmienisz zdanie.Z tego powodu mamy prosta, lekka kłopotliwa polityka wymiany, zwrotu i pożyczek:

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail, a my przygotujemy dla ciebie odpowiednie warunki.Na wszystkie zapytania odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Musisz być wysyłane do nas z powrotem stemplem pocztowym w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.Zalecamy ubezpieczyć swój pakiet, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli zwracany towar nie dotarły do nas.

Towar(y) musi być zwrócony w oryginalnym stanie, jak wysłaliśmy do ciebie.Zwrócone obowiązki wysyłki zostaną odpowiedzialnością kupującego.

Jeśli negatywny komentarz zostanie wysłany do tego, jak będzie próbował rozwiązać problem, zastrzegamy sobie prawo do podjęcia negatywną opinię jako ostatecznego rozwiązania problemu, a zwrot nie będzie przyjęty.

Jeśli kupujący prawidłowo odczytał nasz opis towaru przed rozpoczęciem licytacji, tak, że towar nie nadaje się, nie oferujemy wymianę.

Opinie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za twój biznes i mam nadzieję, że u ciebie będzie to bardzo przyjemne doświadczenie.Twój pozytywny komentarz jest dla nas bardzo ważne, a my automatycznie zostawmy pozytywną opinię w odpowiedzi.Jednak, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami i pozwól nam je rozwiązać razem.

FQA:

Pytanie: czy można udostępniać połączenie wysyłkę?

A: Tak, jeśli potrzebujesz połączeniu wysyłki , prosimy o poinformowanie nas w ciągu 2 godzin po tym, jak możesz podać inny produkt.Wszystkie towary są bezpłatną wysyłką (poprzez międzynarodową standardową Авиапочту),więc nie możemy zaproponować żadnej innej oferty.

Pytanie: produkt zawiera pudełko?

A: Tak, pakujemy towar w pudełko (styl casual).

Pytanie: czy Mogę zwrócić produkty, z których nie jestem zadowolony?

A: Tak, ale kupujący musi zapłacić całkowicie zwrócony opłaty wysyłki.Zwracamy tylko pieniądze za każdy towar z powrotem, a koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

Q: kiedy mogę dostać produkty po mojej zapłaty?

A: nasza firma zazwyczaj dostarcza przesyłki przez międzynarodową standardową Авиапочту.Czas przewidywanej dostawy w USAbędzie 7-15 dni roboczych, a w Europie będzie 15-30 dni roboczych, i 15-45 dni roboczych w azjatyckie regiony, i 25-45 dni roboczych w inne regiony.

Do: czy klient Może uzyskać koncesję w cenie?

A: nie, cena najniższa, aby zapewnić najlepszą jakość możemy zaoferować.W ten sposób żadna inna rabat nie oferuje, oprócz преференциальной zasad podanych na tej stronie.

Pytanie: Kiedy zaczniesz obsługiwać wszystkie zamówienia po otrzymaniu pełnej zapłaty?

A: w porządku, zrealizujemy wszystkie zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych po otrzymaniu pełnej płatności.Wszystkie zamówienia złożone w soboty i niedziele lub w chińskie tradycyjne święta, zostaną zatrzymani do przetwarzania w ciągu 2-3 dni roboczych po wszystkich tych świąt.

Pytanie: jak się z nami skontaktować?

A: Proszę czuje swobodnie możemy skontaktować się z dowolnym pytaniem lub problemem przez naszą wiadomość e-mail, możemy normalnie odpowiemy w ciągu 24 godzin .

Materiał Metalowe
Typ Inne
marka XTOM2013

Napisz opinię

Ogromna Ozdóbka Taśmy Ze Stali Nierdzewnej Rowerzysta Portfel Łańcuch Spodnie Spodnie Łańcuch

Ogromna Ozdóbka Taśmy Ze Stali Nierdzewnej Rowerzysta Portfel Łańcuch Spodnie Spodnie Łańcuch

RM15425529666871540 opis Łańcuch Метериал:stal nierdzewna kolor:srebrny wysokość: 70 cm WYSYŁKA Wszystkie towary są bezpłatną wysyłką wysyłka do nas na epacket 7-14 dni wysyłka do innego kraju mail Chin 14-21 dni Płatność * Karty kredytowe , przelewy

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !