Kategoria

Kuchnia główna skrzynia tkaniny 19x25cm twarzowe tkanina serwetka pudełko etui Morden

Nowy

zł23.27

W magazynie

Tagi: uchwyt kuchennych papieru, Dla domu, radia opel agila, drukowane papierowe serwetki, nowość cat tissue box, aotsr android, moduł do transportu skał kuchnia, etui na chusteczki diy, etui na papierowych serwetek, blaszany obity samochód.

Kuchnia główna skrzynia tkanki twarzy tkaniny chusteczki pudełko walizka Morden

Być może jest różnica w wielkości 1 cm z ręcznie rysunek każdej poduszki będzie się różnić w zależności od pozycji cięcia Proszę zwrócić uwagę i bardzo dziękuję za wyrozumiałość z góry!

To, co musisz wiedzieć.

Zasady Zwrotu / Wymiany

W iColourHome stoimy na jakości naszych produktów i chcemy, aby każdy zakup był pozytywnym doświadczeniem.Dołożymy wszelkich starań, aby wszystko naprawić, jeśli nie jesteś zadowolony.Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od terminu dostawy lub самовывоза, aby umówić się na zwrot, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu towarów po otrzymaniu, przyjmiemy zwrot i wymiana, jeśli zostaną one zwrócone w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez klienta, zostanie wykonane ważny dowód zakupu, a towar zostaną zwrócone w dobrym stanie (niewykorzystane i umyte).Opłata za uzupełnianie zapasów będzie obowiązywać od 25% od ceny zakupu, za wszelkie towary, które nie są zwracane w dobrym stanie lub poza zadeklarowanych terminów.W odniesieniu do poszczególnych towarów , to są one produkowane według indywidualnych specyfikacji, więc nie mogą być zwrócone, wymieniane lub anulowane i nie podlegają zwrotowi.Dziękuję za twoje dobre zrozumienie.

ღ życzę wam wszystkim wspaniałego ღ

Styl Europa
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Sposób Układania Typ Siedziska
Materiał Tkanina

Napisz opinię

Kuchnia główna skrzynia tkaniny 19x25cm twarzowe tkanina serwetka pudełko etui Morden

Kuchnia główna skrzynia tkaniny 19x25cm twarzowe tkanina serwetka pudełko etui Morden

Kuchnia główna skrzynia tkanki twarzy tkaniny chusteczki pudełko walizka Morden Być może jest różnica w wielkości 1 cm z ręcznie rysunek każdej poduszki będzie się różnić w zależności od pozycji cięcia Proszę zwrócić uwagę i bardzo dziękuję za wyrozumiałość z góry! To, co musisz wiedzieć. Zasady Zwrotu

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !