Kategoria

12L handlowy elektryczna frytkownica 5000W French Fry podwójny zbiornik ze stali nierdzewnej

Nowy

zł320.10

zł355.67

-10 %

W magazynie

Tagi: olej do frytkownicy, frytkownica do smażenia, podłogowy termostat, elektryczna frytkownica wysokiego ciśnienia, cyfrowy termostat, rury z PTFE, frytkownica, Фриер, air frytkownica, węglowy cylinder.

Elektryczna frytkownica 5000W 12L Fat Fry Chip handlowy blat ze stali nierdzewnej

Opis produktu

Ta frytkownica elektryczna z podwójnym zbiornikiem paliwa 12L 5000W ma konstrukcję ze stali nierdzewnej.Jest on przeznaczony do zastosowań komercyjnych, takich jak restauracje, supermarkety, sklepy, fast food, bary, itp. Gotować swoje danie do perfekcji za każdym razem z pomocą tej komercyjnej podwójny 6-litrową frytkownice.Wykonany z wysokiej jakości handlowej stali nierdzewnej i wyposażony w dwa pomp głębinowych elementami o mocy 2500 W do szybkiego nagrzewania.

Cechą

Wystarczająca pojemność 6l + 6l (0,2 + 0,2 stopy sześc.) wystarczającą przestrzeń do zaspokojenia wszystkich rodzajów smażenia.Jest w stanie smażyć różne jedzenie w dużych ilościach na raz.

Precyzyjne sterowanie niezależne sterowanie dla każdego czołgu.Temperatura jest regulowana 60~200 ℃.Posiłki i gorące wskaźniki wskazują na stan pracy.Naklejka z proponowanej temperatury dla różnych produktów spożywczych.

Szybsze nagrzewanie zaawansowana grzewcza rura zapewnia bardziej równomierne i szybkie nagrzewanie.Deflektor w zestawie, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu kosza i rury grzewczej.Zmniejszyć przyczepność resztek jedzenia.

Przemyślana konstrukcja do każdego zbiornika śruba pokrywa z uchwytem do szybkiego podgrzewania i ochrony.Zamknij pokrywę po użyciu ze względów bezpieczeństwa.Nie dopuszczać, do przedostania się do środka kurzu i śmieci, podczas gdy nie są one używane.

Wybrany materiał maszyna wykonana jest z wysokiej jakości materiału ze stali nierdzewnej.Nie zardzewieje łatwo.Łatwe czyszczenie bez deformacji.Elegancki i modny design, a jednocześnie praktyczny.

Szerokie zastosowanie handlowy frytkownica z wystarczającą ilością miejsca do smażenia kurczaka, frytki, frytki, kotlety wieprzowe i wiele innych.Idealnie nadaje się do restauracji typu fast-food, stoisk z pieczonymi kurczaki, gastronomii itp.

Dane techniczne

Pojemność: 6l + 6l (0,2 + 0,2 cu.ft.) zakres temperatur: 60~200°C Materiał: stal nierdzewna moc maksymalna: 5000 Watt Stała moc: 3400 W, wymiary zbiornika: 240 x 300 x 153 mm Waga brutto: 10 kg (21,5 funta) wymiary: 590 x 490 x 350 mm (23" x 19" x 14")

Zawartość Pakietu

1 x 12-litrową 5000-watowa podwójna handlowy frytkownica 2 x kosz do smażenia z gumowym uchwytem 1 x instrukcja w języku angielskim 1 x łopatka do smażenia frytek (bonus!) 5 x uszczelka czyszcząca (bonus!)

Zdjęcia Produktu

O ВЕВОРЕ

Taicang Vevor Machinery Equipment CO.,LTD.zarządzamy ponad 1000 rodzajów produktów, maszyn i transgranicznych zajmujemy się biznesem w ciągu 10 lat.Obecnie zatrudniamy ponad 200 pracowników.

Nasza koncepcja koncentruje się na rynku, opiera się na obsłudze klientów

Po latach praktyki zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży urządzeń mechanicznych,co daje nam możliwość obsługi firm z różnych krajów.W przyszłości będziemy w pełni wykorzystać nasze mocne strony branży sprzętu mechanicznego i aktywnie uczestniczyć w budowie Gospodarczego pasa jedwabnego szlaku i Morskiego szlaku jedwabnego 21 wieku,aby podzielić się wysokiej jakości zakłady produkcyjne i wzajemnych korzyści.

Forma Powierzchnia
Funkcja Ze Wskaźnikiem
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Антипригарный Materiał PTFE
Moc (W) 5000W
marka ВЕВОР
Napięcie Prądu (W) 220V
Numer Modelu YB-82DZL000000001V2
Styl Handlowy Frytkownica
Materiał ze stali węglowej
Tryb Sterowania cyfrowe sterowanie
Dowód CE

Napisz opinię

12L handlowy elektryczna frytkownica 5000W French Fry podwójny zbiornik ze stali nierdzewnej

12L handlowy elektryczna frytkownica 5000W French Fry podwójny zbiornik ze stali nierdzewnej

Elektryczna frytkownica 5000W 12L Fat Fry Chip handlowy blat ze stali nierdzewnej Opis produktu Ta frytkownica elektryczna z podwójnym zbiornikiem paliwa 12L 5000W ma konstrukcję ze stali nierdzewnej.Jest on przeznaczony do zastosowań komercyjnych, takich jak restauracje, supermarkety, sklepy, fast food, bary, itp. Gotować swoje danie

Produkt został dodany do porównania produktów !