Kategoria

Wymienne tuleje do Skunk2 EG EK DC dolny wahacz zarządzania LCA i os upadek zestaw

Nowy

zł46.39

zł85.88

-45 %

W magazynie

Tagi: Муген EK, zestaw do opuszczania ktm, civic na przykład honda, George Bush, przepustnica honda, cienkie tuleje, upadek bmw, wybrzuszenie, h22, płomień narzędzie.

Przeprojektowany, niski profil, tuleje poliuretanowe dostępne są oddzielnie i są kompatybilne ze wszystkimi tylnymi dolnymi dźwigniami sterowania Skunk2 i tylnymi zestawów upadku.

Te tuleje poliuretanowe działają jak łożyska do szybszej reakcji i bardziej pozytywne odczucia w porównaniu z tulejami innych producentów.Problemy podziału i wypłat gniazda, zwykle związane z innymi stałymi tulejami gumowymi, są eliminowane, pozwalając dźwigni swobodnie obracać się wokół tulei.Mniejsza liczba rowków w obrębie średnicy wewnętrznej, a także specjalne радиусные tylne strony pomagają im przetrwać dłużej i uniknąć nieciągłości i zerwania.Dzięki nowej konstrukcji zostały usunięte usterki tulei.

Jest kompatybilny ze wszystkimi tylnymi dolnymi dźwigniami sterowania Skunk2 i rozpadem Kitsle

Honda Civic Latach 1988-1995 Roku Produkcji

Dla 1990-2001 Acura Integra

Po Latach 1993-1997 Honda Civic Del Sol

Kolor:Czarny

Materiał:Guma

Zawartość Opakowania:

12 * połówki tulei lub 6 par

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Wymienne tuleje do Skunk2 EG EK DC dolny wahacz zarządzania LCA i os upadek zestaw

Wymienne tuleje do Skunk2 EG EK DC dolny wahacz zarządzania LCA i os upadek zestaw

Przeprojektowany, niski profil, tuleje poliuretanowe dostępne są oddzielnie i są kompatybilne ze wszystkimi tylnymi dolnymi dźwigniami sterowania Skunk2 i tylnymi zestawów upadku. Te tuleje poliuretanowe działają jak łożyska do szybszej reakcji i bardziej pozytywne odczucia w porównaniu z tulejami innych producentów.Problemy podziału

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !